6 Temmuz 2020
  • 6 Temmuz 2020
Mi 9

Xiaomi Mi 9’un Yeni Bir Görüntüsü Sızdırılmış

By on 28 Ekim 2019 0 81 Views

Xiaomi Mi 9’un Güya Yeni Bir Görüntüsü Sızdırılmış.

Son haftalarda daha fazla konuşulan cihazlardan biri, Xiaomi’nin amiral gemisi olduğuna inanılan sözümona Xiaomi Mi 9’du, ancak bu konuda onaylanmış herhangi bir bilgi yok. Ancak bu, kullanıcıların bu cep telefonu hakkında her türlü spekülasyon yapmalarını engelleyemedi. Şimdi internetten sızdırılmış yeni resme göre, cihaz halka açıktır. 

Xiaomi Mi 9 harika şeyler vaat ediyor

Bu fotoğraflar Çin sosyal ağı olan Weibo’da, Wang Teng Thomas tarafından sunuldu ve yayınlanmasından kısa bir süre sonra, Thomas onları siteden silmeye karar verdi. Ancak buna rağmen, bazı yetenekli kullanıcılar tarafından fotoğraflar kurtarılabildiler ve şuan sitede olmamalarına rağmen görülebiliyorlar. 

Bu görüntüde cihazın sadece arkasını görebiliyoruz, ancak bu, cep telefonunun önemli yönlerini detaylandırmak için fazlasıyla yeterli. Vurgulanması gereken noktalardan biri, parmak izi tarayıcısının arka tarafta görünmemesidir, bu nedenle şirketin diğer cihazlarına çok benzer şekilde, ekranda bir tane olması muhtemeldir. Cihazın arka kısmının bir tür kristal tarafından korunduğu görülebilir.

Söylentilere göre, Xiaomi Mi 9’un bir Snapdragon 855 işlemcisine sahip olacağı ve çoklu yapılandırmalara sahip olacağı söyleniyor, fakat henüz keşfedilmemiş bir özellik olan bir tür keşif versiyonu Xiomia başkanı tarafından onaylanarak satışa çıkacak. Bu cihazdan beklenen bir başka özellik de kablosuz şarj olması, ancak bu sadece söylentiden öte bir şey olmadığı için Xiaomi’den onay beklememiz gerekecek.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir