6 Temmuz 2020
  • 6 Temmuz 2020
Xiaomi Mi 8 SE

Xiaomi Mi 8 SE, Şubat ayında gece modu alacak

By on 28 Ekim 2019 0 96 Views

Xiaomi’nin tüm sevenler için, özellikle Xiaomi Mi 8 SE kullanıcıları için, inanılmaz bir haberi var. Bu ay sonunda gece modunu özelliği eklediği Mİ 8 SE ile gözlere çarpacak. İlk piyasaya sürülen ilk marka olan Xiaomi Mi MIX 3, daha sonra Xiaomi Mi MIX 2, Mi 8, Mi 8 Pro ve en sonuncusu Redmi Note 7’ye de bu özellik taşınacak. Bu, kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görüyor. Aşağıda bu konuyla ilgili her şeyi ayrıntılı olarak sunacağız, bu yüzden sizi bu bölümde bizimle kalmaya davet ediyoruz.

Lin Bin, Xiaomi Mi 8 SE’nin Şubat ayında gece modunu alacağını söyledi.

Xiaomi’nin kurucu ortağı ve başkanı Lin Bin, resmi Weibo hesabında, Xiaomi Mi 8 SE’de mevcut olacak yeni özelliğe atıfta bulunduğu bir yazı yayınladı. Aynı şekilde, Mi 8 SE’nin aynı Mi 8 gibi, 12 megapiksel ana kameraya ve 20 megapiksel ön kamerayasahip olan kameralar bulunduracağını, performansta aynı olacağını ancak fotoğrafların ve videoların kalitesini artıracağını ifade eder. Şubat ayının sonuna kadar, gece modunun işlevini ekleyecek bir güncelleme yapılacaktır.

Xiaomi Mi 8 SE ilkbaharda satışta.

Bay Lin Bin ayrıca, RAM + 128 GB ROM’un 6 GB versiyonunun, 1799 yuana satıldığını, bunun 267 dolar olduğunu, bu versiyonun ise 2299 yuan (341 dolar) olduğunu açıkladı. Bu düşüş Çin’de önümüzdeki günlerde kutlanacak olan bahar festivalinden kaynaklanıyor. Xiaomi Mi 8 SE’nin, Xiaomi’nin en güçlü orta menzilli akıllı telefonu olduğu belirtilmelidir. Bu cihaz, 2244 × 1080 piksel çözünürlüğe sahip 5,88 inç AMOLED ekran ve inç cinsinden 40 piksel yoğunluğuyla donatılmış olarak geliyor. İşlemci olarak Snapdragon 710 gibi olduğu hakkında konuşulmaktadır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir